Hakkında

Hakkıoğlu İnşaat

Hakkıoğlu İnşaat; inşaat yapım ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan, deneyimli ekibi, doğruluk ve güvenilirlik ilkelerinden taviz vermeme prensibi ile sektöründe fark yaratmaktadır.

Uzman insan kaynağı, inşaat yapımlarında kullandığı teknik ekipman ve kaliteli malzemeler ile müşterilerine hizmet vermekte olan Hakkıoğlu İnşaat; sahip olduğu tecrübeyi müşterilerine aktaran, onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp onlara özel projeler geliştiren, iş güvenliği standartlarına uyarak, kaliteli inşaatlar inşaa ederken, başlangıç ve bitiş süreçlerini doğru şekilde planlayıp işlerini zamanında teslim etmektedir.

Hakkıoğlu İnşaat olarak, genç ve tecrübeli ekibimizle inşaat projelerinize hızlı ve kaliteli çözümler sunmamızın yanında  Anadolu Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı ve Skala Mimarlık ekipleriyle birlikte 360 derece hizmet anlayışıyla, müşterilerine yalnızca inşaat alanında değil, gayrimenkul yatırım danışmanlığı, mimari proje ve tasarım alanlarında da hizmet vermektedir.

Vizyonumuz; Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda uygun projeleri, doğru şekilde planlayarak onlara kaliteli inşaat deneyimi yaşatmak. Misyonumuz; Müşterilerinin inşaat süreçlerinin her aşamasında yüksek kaliteli ve sorunsuz şekilde hizmet vermek, projeleri zamanında teslim etmek. 

Uzmanlarımız Yardıma Her Zaman Hazır!

İnşaat Projelerinizde Size Özel Çözümler Sunuyoruz!

Ferhatpaşa Mh. Yeditepe Cd. No: 122/124A Ataşehir / İstanbul